fbpx

Vyberte si druh servisu počítačov, aký vám najviac vyhovuje.

PC servis v Počítačove je šitý presne na mieru každému zákazníkovi. Preferujete servis u vás doma, vo firme, alebo  chcete mať PC opravený okamžite cez vzdialené pripojenie? Môj servis počítačov je tu pre vás. Stačí si vybrať z mojej ponuky služieb a o všetko ostatné sa postarám za vás. 

Z

Servis na na centrále

Prineste mi vaše zariadenie a ja mu venujem všetku starostlivosť, ktorú potrebuje. Hneď ako zariadenie bude opravené, zavolám vám a môžete si ho prísť vyzdvihnúť kedykoľvek sa vám to hodí.

Z

Servis u vás doma / vo firme

Nemusíte chodiť vôbec nikam. Stačí ma kontaktovať a rád prídem za vami. Vyriešim všetky vaše problémy a vy si zatiaľ môžete užívať svoj voľný čas. V prípade, ak by oprava nebola možná na mieste, počítač odnesiem a už opravený, vám ho vrátim v čo najkratšom čase  prinesiem späť.

Z

Servis na diaľku

Vďaka moderným technológiám vám dokážem pomôcť aj na diaľku. S malou pomocou sa dokážem pripojiť na váš počítač, pričom nemusíte inštalovať žiadne komplikované programy. Celý priebeh servisu môžete sledovať z pohodlia vášho domova. Na konci servisu jednoducho program zatvoríte a nikto sa k Vám nebude môcť pripojiť. K servisu na diaľku je nutné mať na zariadení funkčné internetové pripojenie.

Servis počítačov a periférnych zariadení

  • Najlepší servis počítačov a notebookov v Bratislave
  • Som vám k dispozícii 7 dní v týždni
  • Diagnostika pri oprave u mňa zdarma
  • Žiadne skryté poplatky
  • Viac ako 15 ročné skúsenosti so servisom počítačov
  • Ochota poradiť, Profesionálny, zodpovedný prístup
  • Oprava PC v domácnostiach a firmách 

Oprava problémov s počítačom

Získavanie dát z nefunkčného počítača

Inštalácia originálneho softvéru

Zapojenie a inštalácia hardvéru

Kontrola a odvírenie počítačov

Inštalácia alebo upgrade Windows

Profesionálne čistenie skrinky počítača

Zrýchlenie a optimalizácia počítača

Zlepšenie chodu systému Windows

Kontrola programov spúšťaných po štarte

Zloženie počítača na mieru

Poradenstvo a školenie v práci s PC

Oprava domácej / firemnej siete

Konfigurácia WI-FI

Kontrola pevného disku

Zálohovanie dát

Zaujímam sa o správu IT  

Zaujímam sa o tvorbu web stránok

Špičkový servis

Odborná oprava

h

30 Dní záruky na opravu

Skvelá cena

Profesionálne čistenie Počítača

 

Hromadenie prachu vo vašom počítači spôsobuje zhoršenie chladenie. Keďže prach znižuje prietok vzduchu, prispieva k spomaľovaniu a skracovaniu životnosti vášho počítača. Zároveň vzrastá pravdepodobnosť elektrického skratu. Riešením je, aspoň raz za rok si dať počítač alebo notebook profesionálne vyčistiť. Pri profesionálnom čistení PC sa aplikuje aj nová teplovodivá pasta na procesor. To zabezpečí optimálne chladenie, ako by vaše zariadenie práve prišlo z výrobnej linky. Vaša technika sa vám za túto službu odvďačí dlhou životnosťou. 

Nenechajte váš počítač dopadnúť takto:

 

Doprajte si niečo špeciálne.

Niečo, čo vám bude každý závidieť.

 

Skladanie počítača na mieru

Skladanie počítačov na mieru je niečo v čom naozaj vynikám. Dôkladný výber komponentov a optimalizácia nad rámec predávaných zostáv zabezpečí, že váš počítač pobeží dlhé roky. Zároveň si PC môžete upraviť podľa svojich predstáv, aby vám dokonale ladil s interiérom. Či už ste náruživý hráč, grafik alebo pracujete so strihom videa, určite doceníte aj nadštandardný výkon, ktorý takéto počítače poskytujú. Želáte počítač, ktorý skoro nie je počuť? Vodné chladenie vám vyrazí dych! Počítač na mieru je skrátka čosi extra. Niečo, čo sa bežne nevidí a dodá vášmu PC stolu dokonalý dizajnový prvok. 

V prípade, že máte záujem o počítač na mieru, prejdeme si spolu možné komponenty, vyberieme tie, ktoré sa vám najviac hodia a následne váš počítač zostavím podľa dohody. Nakoniec vám nainštalujem windows a všetky potrebné ovládače. Každý takýto počítač intenzívne testujem, aby som sa uistil, že dostanete len to najlepšie, presne podľa vaších predstáv. 

Montáž kamerových systémov

V prípade, že chcete chrániť svoj majetok videozáznamom, ponúkam možnosť montáže kamerového systému u vás doma alebo vo vašej firme. Rád vás prevediem celým procesom, od projektovania, cez výber vhodných kamier, až po finálnu realizáciu. Taktiež vám vysvetlím funkčnosť celého systému a nainštalujem potrebný software na vami určené počítače. 

Starajte sa o svoj počítač, aby vás nezradil v najnevhodnejší moment.

Počas používania PC sa deje mnoho vecí, ktoré prispievajú k jeho postupnej degradácii. Prach na súčiastkach blokuje odvod tepla zo zariadenia, a to spôsobuje spomaľovanie systému. Windows postupne nahromadí obrovské množstvo nepotrebných súborov, cez ktoré sa musí „prehrabávať „, aby sa dostal k tomu, čo potrebujete. Vírusy a programy nainštalované omylom či bez vášho vedomia, škodia systému na pozadí. To všetko prispieva k spomaľovaniu, a teda a vašej frustrácii pri práci s počítačom. Preto je vhodné, raz za čas zveriť počítač do rúk odborníkom. 

Kontaktný formulár

Centrála

Bučinova 10
Bratislava, Vrakuňa

Otváracie hodiny

P-N: 09:00 – 21:00

Telefón

+421 940 857 304